REPREZENTANT VANZARI CHC

Mediplus Exim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza imaginea, produsele si serviciile diviziei sale in relatiile cu clientii - farmacii;
- contribuie la marirea portofoliului de clienti, prin identificarea de noi clienti pe piata pharma;
- stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicii comerciale;
- intretine relatii de colaborare cu reprezentantii medicali ai tuturor furnizorilor de pe zona lui.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari de minimum 12 luni (constituie avantaj vanzari in piata pharma);
- orientare catre clienti/obiective;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- permis cat B, disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale intr-o companie tanara, de succes.

Succesul inseamna sa obtii ceea ce iti doresti. Sa intalnesti un context in care sa-ti poti exprima clar, ferm, spontan, sincer si direct dorintele, respectandu-i in acelasi timp pe ceilalti. Cine nu isi doreste sa lucreze intr-un asemenea cadru? Noi nu detinem reteta ideala, dar cu siguranta iti dam sansa sa fii parte activa si sa construiesti, alaturi de profesionisti, un mediu unde vei fi apreciat pe baza rezultatelor si a dorintei de implicare si dezvoltare personala.

A&D Pharma (www.adpharma.ro) este cel mai mare si mai dinamic grup farmaceutic care opereaza in Romania, avand peste 2700 de angajajti la nivelul intregii tari.Infiintat in 1994, grupul include cea mai puternica retea de distributie medicamente (prin compania MEDIPLUS) si cea mai mare retea de farmacii din Romania (prin SENSIBLU).

Obiectivul nostru este de a deveni cea mai prestigioasa companie de servicii farmaceutice, inovativa, orientata spre clientii sai, care furnizeaza servicii si produse de inalta calitate si care contribuie pozitiv si proactiv la viata comunitatii din care facem cu totii parte.