HUNEDOARA- distributie pliante

ARA PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

• In momentul inceperii distributiei, se va incheia un contract de colaborare intre prestator si beneficiar; Contractul va fi trimis la dvs. prin e-mail, posta sau curierat in doua exemplare.
• Colaboratorul va fi informat telefonic despre inceperea unei noi promotii, vi se va comunica numarul de pliante si numarul de zile in care acestea trebuie distribuite.
• Plata se face pe card (preferabil card B.R.D insa nu e nici o problema daca detineti carduri la alte banci)
• Exista posibilitatea ca distribuitorul sa se deplaseze si in satele, comunele sau orasele invecinate, cheltuielile aferente fiind suportate de firma noastra.
• Decontul de transport atat in interiorul orasului cat si in exterior variaza in functie de numarul de pliante si in functie de bugetul alocat.

CERINTE

-PROGRAM FLEXIBIL
-PLATA SE FACE LA ORA PENTRU PROMOTIILE STRADALE:
INTRE 4-6 RON,in functie de proiect
-PLATA SE FACE IN FUNCTIE DE NR DE PLIANTE DISTRIBUITE PENTRU CUTIILE POSTALE

BENEFICII OFERITE

Plata se face la 2 saptamani dupa terminarea promotiei.

Este o agentie de publicitate care se ocupa cu actiuni de mailing (distributie de pliante in tara si Bucuresti).