CONSILIER VANZARI FOTO & GSM PETROSANI

SAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea activitatilor de vanzare a produselor din magazin si de oferire de servicii clientilor;
- Derularea activitatii de gestionare a magazinului;
- Mentinerea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Orientare catre client;
- Simt dezvoltat al organizarii;
- Buna gestiune a timpului si a prioritatilor;
- Abilitati dezvoltate de comunicare;
- Atentie distributiva;
- Reactivitate si amabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, salariu fix + comision din vanzari;
- Program de lucru in ture;
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Say este marca a companiei MCS Communications, parte a grupului israelian Milomor Trade & Communication.

Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.

In prezent avem 75 magazine operationale localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.

Pentru mai multe detalii acceseaza www.say-shops.ro