Assistant Shop Manager - Hunedoara, Petrosani

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si asigurarea bunei functionari a magazinului
- gestionarea scriptica si faptica a produselor telecom
- coordonarea si motivarea echipei de vanzari
- implementarea politicilor companiei la nivel local
- dezvoltarea potentialului companiei

CERINTE

Indrazneste sa visezi la viitorul tau!

Euro-GSM, cel mai important dealer Orange, cu experienta de peste 10 ani in domeniul telecom, te indeamna sa faci fata unei noi provocari pentru viitorul tau. Daca iti doresti reale schimbari in plan profesional aplica acum pentru postul de Assistant Shop Manager.

- studii superioare
- cunostinte de operare PC
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor
- capacitate de coordonare si motivare a unei echipe
- foarte bune abilitati de comunicare si organizare
- spirit de initiativa
- orientare spre performanta si dorinta de permanenta dezvoltare profesionala

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- castiguri corelate cu realizarile
- traininguri si programe specializate de formare profesionala
- perspective reale de dezvoltare in cadrul unei companii cu renume la nivel national

Euro-GSM - dealer Orange - a fost infiintata in 1997 la Cluj-Napoca. In prezent Euro-GSM detine peste 120 de magazine la nivel national si numara mai mult de 450 de angajati. Strategiile de a oferi si promova o gama variata de produse si servicii la inalte standarde de calitate si profesionalism au determinat dublarea anuala a numarului de clienti, iar Euro-GSM a devenit, la nivel national, una dintre cele mai puternice retele de magazine din domeniul telecom.