Secretara

Asociatia DEPRESIUNEA HOREZU

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea colectarii si transcrierii corespondentei, proceselor-verbale si rapoartelor, evidentierea lor in documente scrise sau in situatii informatice; selectionarea si expedierea corespondentei si a altor documente; executarea lucrarilor de birou de importanta limitata cum sunt: clasarea dosarelor, utilizarea de fotocopiatoare sau pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta; furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei; asigurarea de protocol.

CERINTE

Detalii referitoare la depunerea dosarului de candidatura, inscriere, selectie, fisa postului puteti obtine pe site-urile www.oraşul-horezu.ro, www.horezuonline.ro/adh/.

BENEFICII OFERITE

Nu este cazul

Asociatie de Dezvoltare Intercomunitara care reuneste administratiile publice locale din localitatile Horezu, Costesti, Maldaresti, Slatioara, Vaideeni