CONSILIER VANZARI -COSMOTE-GURA HUMORULUI-BICAZ-HARLAU

PROGSM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoastrea completa a serviciilor si produselor comercializate de PROGSM -partener COSMOTE
- prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor;
- promovarea permanenta a serviciilor si produselor
- mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora
- gestionarea stocului de marfa
- intocmirea actelor contabile
- respetarea politicii si a procedurilor companiei
- implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
- obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
- promovarea imaginii companiei PROGSM si a partenerului nostru COSMOTE

CERINTE

- interesat sa dezvolte un parteneriat pe termen lung impreuna si alaturi de compania PROGSM
- proactiv ,responsabil si serios
- minim studii mediI
- operare PC - nivel mediu
- contabilitate primara
- capacitate de acumulare a informatiilor
- deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
- capacitate de a lucra in echipa
- dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

- venituri corelate cu realizarile :salar fix+bonus de performanta
- oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare
- cartela demo Cosmote-Nelimitat

Alatura-te echipei noastre ! Obiectivul nostru este sa fim lideri pe piata GSM din Romania.