agent vanzari

SC ROMSTAL BUCOVINA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vinde produse si echipamente Romstal din gama hidro-termo-sanitare conform target-ului lunar
- Identifica si oferteaza toate oportunitatile din zona alocata
- Asigura consultanta tehnica clientilor Romstal Bucovina
- Prezinta si discuta oferta de produse Romstal Bucovina
- Se ocupa de administarea vanzarii (rapoarte, contactari zilnice)
- Dezvolta relatia cu clientii din portofoliu si urmareste cresterea numarului acestora

CERINTE

Daca vrei sa te alaturi echipei Romstal Bucivina, noi ne dorim ca tu sa ai urmatoarele calitati:

- Studii superioare (preferabilProfilTehnic)
- Experienta in vanzarea sau ofertarea echipamentelorhidro-termo-sanitare-electrice
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Dinamism, interes pentru deplasari
- Permis conducere categ. B
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Masina, telefon
- Lucrul intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste si in continua dezvoltare
- Sistem consecvent de traininguri
- Posibilitati de invatare si promovare profesionala in cadrul companiei

Romstal Bucovina isi propune dezvoltarea in zona judetului Suceava - Gura Humorului,C-lung Moldovenesc,Vatra Dornei,Falticeni,Suceava. Firma are o vechime de 12 ani si ofera servicii de calitate, fiind recunoscutaca un partener de valoare de catre clientii sai. Te asteptam in echipa noastra pentru a dezvolta impreuna un parteneriat de lunga durata