ADMINISTRATOR CONT CASH&NONCASH

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura interfata cu Clientul prin preluarea –predarea documentelor care intra in circuitul bancar si acorda asistenta in vanzarea produselor si serviciilor bancii;
-efectueaza operatiuni de incasari /plati cu numerar.

CERINTE

- Experienta profesionala de minim 3 luni in casierie intr-o banca comerciala sau centru comercial;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere, atitudine proactiva, spirit de echipa;
- Flexibilitate,dinamism;
- Studii superioare economice absolvite;
- Cunoaşterea limbii engleze - constituie un avantaj;
-Perioada determinata 12 luni.

Competente personale:
- acuratete si atentie la detalii
- responsabilitate crescuta
- meticulous, organizat, eficient
- initiativa
- spirit de echipa
- abiliati foarte bune de comunicare
- cunostinte foarte bune de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top;
- Pachet atractiv de beneficii;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»