Work and Travel Grecia 2015

GREENLAND ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vreti sa lucrati in Grecia?

Atunci nu mai stati pe ganduri si faceti primii pasi spre o experienta extraordinara: VIZITEZI LOCURI NOI SI FACI BANI.

Avem o gama variata de locuri de munca de unde va puteti alege varianta cea mai potrivita in locatii precum CRETA, KOS, CORFU, RHODOS, ZAKYNTHOS si HALKIDIKI,etc :

-receptionist (cuno?tinte avansate de limba engleză sunt obligatorii + cuno?tinte de germană, rusă sau greacă),

-waiter/waitress ,

-chambermaids ,

-bell boy/groom ,

-animator copii/entertainer,

-kitchen help sau cook assistant,

-bar/bar assistant/bartender ,

-SPA personal : masseurs SPA,SPA therapist,SPA receptionist,beauticians,SPA managers, etc.

Tu iti alegi durata contractului! (poti pleca oricand in perioada Martie -Octombrie 2015)

Tu iti alegi pozitia!

Beneficii:

-450-600 de Euro pe luna,dar exista posibilitatea de ore suplimentare si bacsisuri .

-8 ore /zi cu 1zi libera /saptamana

-cazare gratuita

-3 mese pe zi gratuite

Costul programului este doar 250 euro( indiferent de data plecarii tale)

CERINTE

Acest program se adreseaza celor care sunt absolventi minim 12 clase sau studenti.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de resurse umane