Work and study-Greece

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de munca pentru studenti, pe perioada verii, in hoteluri de 4 si 5 stele,in Grecia.

La sfarsitul perioadei se elibereaza recomandare si adeverinta de practica.

Acte inscriere:
-CV in limba romana
-fotografie corp intreg
-CI
-diplome/recomandari
-adeverinta de la facultate
-Taxa procesare dosar de 40 RON

La semnarea contractului de munca, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
-adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
-cazier

Actele si taxa se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: Brasov,B-dul Eroilor nr.3A,Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18

Tel.0268420942,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro

CERINTE

-sa fie student/studenta la o facultate cu profil de turism
-sa cunoasca limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-contracte incheiate din luna aprilie pana la sfarsitul lunii septembrie
-salariul 450-500 euro net/luna
-cazare + mese asigurate gratuit
-asigurari platite de angajator

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate