OSPATARITE pentru hotel / restaurante in GRECIA!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aranjarea meselor
- Primirea clientilor
- Prezentarea meniului
- Luarea comenzilor
- Transmiterea comenzilor la bucatarie / bar
- Servirea clientilor
- Debarasarea mesei
- Mentinerea curateniei in restaurant
- Alte activitati cerute de catre angajator

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la nivel mediu / bine (cunoasterea limbii grecesti prezinta avantaj)
- calificarea in domeniu prezinta avantaj
- experienta in domeniu pe aceasta pozitie de minim 3 luni

BENEFICII OFERITE

Contract legal pe o perioada de 6 luni.
Pachet salarial:
1) Salariu net 700 Euro + tips (depinzand de fiecare client)
2) Cazare GRATUITA
3) Masa GRATUITA
4) Asigurari sociale paltite de angajator

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.