Urgent.Cameriste hotel****insula Skopelos/Grecia

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent 5 cameriste ptr.a lucra intr-un hotel elegant din insula Skopelos/Grecia.Hotelul are 50 de camere.
Atributiunile sunt specifice functiei de camerista.
Program de lucru 8-9 ore/zi,o zi libera pe saptamana.
Contract de 6 luni, 20 aprilie-20 octombrie 2010.

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.
Experienta profesionala anterioara pe o functie similara reprezinta un avantaj.
Varsta recomandata 25-40 ani.

Candidatele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita un CV complet,actualizat,cu foto atasata,Relatii la tel.0344-118166 ,0729-453124,zilnic intre orele 10.00-18.00,de luni pana vineri.
Costuri program(taxa mediere) 250 Euro,se achita la semnarea contractului de munca.Nu se percep taxe de procesare dosar.Se accepta si plata in doua transe,jumatate la primirea contractului iar diferenta dupa primul salariu.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit de catre angajator este de 750 Euro/luna net.
Cazarea si masa sunt oferite gratuit.
Asigurari sociale platite de catre angajator.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.