Urgent! Recrutam doamne pentru pozitii de cameriste in Grecia / Cipru!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie - sa curete si sa dezinfecteze baile
- sa schimbe asternuturile in camere
- sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare
- sa furnizeze mancare si bauturi incluse in serviciile hotelului
- sa faca alte eventuale servicii oferite de hotel oaspetilor.

CERINTE

- limba engleza cunoscuta la nivel conversational / bine (cunoasterea limbii grecesti prezinta avantaj)
- experienta in domeniu prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul este intre 600-900 euro net / luna.
Contract de munca legal, cu posibilitate de extindere.
Cazarea si masa, precum si asigurarile sociale sunt platite de catre angajator.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare programe de schimb cultural si joburi in cele mai diverse domenii de activitate si tari.