Superoferta GRECIA 2011 !!!

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:
US TRAVEL ofera programe de tip work and travel sau au pair in: USA, Spania, Grecia, Franta, Italia, Danemarca si Marea Britanie.

Pentru mai multe informatii acceseaza www.ustravel.ro si viziteaza-ne in Timisoara, Iasi ,Arad, Oradea .

CERINTE

SUPER OFERTA PENTRU STUDENTI
WORK AND TRAVEL GRECIA 2011
Oferta noastra pentru luna Ianuarie 2011 este:
Locuri de munca in Hoteluri de 4*-5* :
Posturi 300: chelneri, barmani, etc
Salarizare : 450-500 EUR/luna + bacsis - 8h/9h/zi –1/ 2 zile libere
Cazare si 3 mese gratis !!!!
Data de incepere: 15.03.2011
Cost Total Program: 600 Lei
OFERTA ESTE VALABILA NUMAI PENTRU STUDENTI !!!
Oferta programului - Grabeste-te avem Joburi disponibile !!!

BENEFICII OFERITE

Contacteaza-ne pentru mai multe informatii:
Telefon: Timisoara 0356/174.313 sau 0721/275.501 - Iasi 0332/428.102 sau 0771/455.061
E-mail:Timisoara office@ustravel.ro sau inscrieri@ustravel.ro - Iasi iasi@ustravel.ro sau office.iasi@ustravel.ro
Web: www.ustravel.ro sau Site Work and Travel

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE