Super Joburi de Vara pentru Studenti!

SC Naiya SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Summer Jobs Grecia 2009 - oferã oportunitatea studen¿ilor rom¿ni de a munci ¿i vizita Grecia pe perioada de 3-6 luni. Participan¿ii vor avea oportunitatea de a experimenta cultura greacã ¿i de a-¿i ¿mbunãtã¿i cunostin¿ele de limba englezã trãind ¿i muncind alãturi de greci, al¿i studen¿i interna¿ionali ¿i intereac¿ion¿nd cu turi¿ti din ¿ntreaga lume.
Perioada de munc¿
Ofertele de muncã ¿ncep cu luna aprilie 2009, se finalizeazã ¿n luna octombrie 2009 ¿i au ca loca¿ii at¿t zona continentalã c¿t ¿i cea insularã (CRETE, KOS, CORFU, ZAKYNTHOS, NAXOS, CHALKIDIKI ¿i PELOPONES etc.)

BENEFICIILE PARTICIP¿RII LA PROGRAM:
Un job de var¿ atractiv, bine pl¿tit (hoteluri de 3, 4, 5 stele, sta¿iuni) - cu salariu de 500-700 euro/lun¿ pentru 8 ore/zi lucrate, asigurat prin contract de internship; studen¿ii ¿¿i pot suplimenta veniturile cu bac¿i¿uri foarte bune.
Training-pregãtire la locul de munc¿ ¿n Grecia;
Cazare ¿i 3 mese pe zi asigurate de angajator;
Certificat de practic¿ interna¿ional¿ ¿n domeniul turismului/hotelier;
Distrac¿ie ¿i prieteni noi din toat¿ Europa;
Un punct forte ¿n CV, un ¿nceput ¿n viitoarea carier¿;
Asisten¿¿ permanent¿ 24h/7zile pe perioada desfã¿urãrii contractului
Imbunãtã¿irea limbii engleze ¿i a aptitudinilor ¿n rela¿iile cu clien¿ii

CERINTE

Pentru a putea aplica la programul Summer Jobs Grecia, trebuie s¿ ¿ndepline¿ti urm¿toarele condi¿ii:
· Programul este adresat exclusiv studen¿ilor (indiferent de forma de ¿nvã¿ãm¿nt cursuri la zi, ID sau F.F), inclusiv ¿n ultimul an , master sau doctorat;
· Limba englezã nivel mediu sau germanã;
· V¿rsta 18 – 27 ani;
· Experien¿a anterioarã ¿n muncã nu este obligatorie, dar recomandatã

BENEFICII OFERITE

500-700 euro plus bacsis

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta, Servicii HR