Summer in Greece

Work Study Abroad

Job expirat

RESPONSABILITATI

Credeai ca distractia si munca sunt doua notiuni total diferite? In Grecia acestea se imbina perfect. Lucrezi la hoteluri si restaurante de 4 si 5 stele, in zone superbe, alaturi de colegi de nationalitati diferite.

CERINTE

Pentru a aplica este suficient sa ai peste 18 ani si sa vorbesti limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Cazarea si masa iti sunt asigurate gratuit de catre angajator iar salarizarea este de 500 de euro pe luna.

Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.