SPA GIRL pentru HOTEL 5* din MYKONOS

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

HOTEL de 5* din MYKONOS - GRECIA, selecteaza o persoana pentru SPA (masaj si manichiura).

Principalele responsabilitati:
A) de MASSEUZA:
- masarea muschilor, tendoanelor si ligamentelor din corp;
- folosirea tipurilor de masaj pentru a relaxa si a crea o stare de bine generala;
- folosirea tehnicilor de masaj pentru a ajuta la recuperare si/sau insanatosire;
B) de MANICHIURISTA:
- efectuarea de pedichiura, manichiura.

CERINTE

- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- experienta nu este necesara insa constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract legal de munca pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- salariul oferit: 650 EURO net/luna;
- cazarea - asigurata GRATUIT de catre angajator;
- 3 mese/zi GRATUITE;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 260 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.