Selectam STUDENTI pentru posturi de SOFERI in Kefalonia

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica oferta: "Plec acum, platesc dupa primul castig."

Selectam 3 Studenti pentru a lucra in sezonul estival 2015 in statiunea turistica Kefalonia, din Grecia. Posturile vacante sunt de SOFERI cu un minim de un an experienta de conducere. Salariul este de 700 Euro/luna.

Responsabilitati: Conducerea autoturismelor.

Program de lucru: 8 ore/zi, 6 zile/saptamana

Beneficiile acestei oferte de munca:
- salarizare de 700 Euro/luna;
- se ofera de catre angajator 100 Euro/luna pentru cazare.

CERINTE

Persoanele selectate trebuie sa:
- Cunoasca limba engleza la nivel bun.
- Detina permis de conducere categoria B.
- Aiba experienta de condus minim un an de zile.
- Aiba o personalitate placuta, calma, optimista, sa fie rezistente la stres si responsabile.

BENEFICII OFERITE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in limba romana/engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site).
- O poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil).
- Copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti).
- Cazier judiciar.
- Adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic".
- Adeverinta de la Ministerul de Interne prin care se atesta ca nu exista interdictia de a parasi tara.
- Copii xerox dupa toate diplomele de studii.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .