Selectam personal hotelier pentru Grecia

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Agentia noastra selecteaza Ospatari(te), Barmani, Receptioneri, Cameriste, Asistent bucatar, Shop assistant, Sofer cat. D, Salvamari, pentru a lucra in hoteluri de 4* din insule grecesti. Salarii cuprinse intre 500-800 Euro/luna.

Responsabilitati:
Specificate in fisa de post.

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in limba romana/limba engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

SE CERE:
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun;
- in functie de post, se cer cunostinte si de limba germana, rusa, la nivel mediu/bun;
- in functie de post, se cere carnet de conducere categoria D si/sau B;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

Se accepta persoane de sex:
Masculin
Feminin

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Salariul minim:
500 Euro/luna
Salariul maxim:
800 Euro/luna
Bacsisuri:
Ore suplimentare platite:
Da
Bonusuri acordate:
In functie de performante.
Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.