Se cauta OSPATARITE pentru hotel - restaurante in GRECIA si CIPRU! Salarii de minim 700 euro / luna!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aranjarea meselor
- Primirea clientilor
- Prezentarea meniului
- Luarea comenzilor
- Transmiterea comenzilor la bucatarie / bar
- Servirea clientilor
- Debarasarea mesei
- Mentinerea curateniei in restaurant
- Alte activitati cerute de catre angajator

CERINTE

- avand cunostinte de limba engleza la nivel intermediar / bine (cunoasterea limbii grecesti prezinta avantaj)
- experienta minima in domeniu ceruta pentru aceasta pozitie este de 3 luni.

BENEFICII OFERITE

Salariul minim pe care il puteti castiga este de 700 euro / luna. In general pe aceste pozitii se pot face si TIPS-uri, care maresc castigul lunar final.
Contract de munca legal, cu posibilitate de extindere.
Cazarea si masa, precum si asigurarile sociale sunt platite de catre angajator.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare programe de schimb cultural si joburi in cele mai diverse domenii de activitate si tari.