personal pentru hoteluri/restaurante

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele selectate in vederea ocuparii postului se vor ocupa de curatenie in camerele de hotel, vor ajuta la bucatarie (spalat vase, curatat legume, alte sarcini in functie de solicitarile sefului locului de munca).
Exista oportunitati pentru persoane calificate in meseria de barman, mai ales in timpul sezonului turistic.

CERINTE

-seriozitate
-disponibilitate pentru a lucra in regim de program prelungit-peste 9-10 ore munca/zi
-lipsa antecedente penale
-adaptabilitate la cerintele angajatorului extern, a se include si lipsa pauzelor prelungite si dese
-stare de sanatate foarte buna
-cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj, fara a fi neaparat necesara pentru toate pozitiile vacante.
Se prefera persoane sociabile, adaptabile usor la conditiile descrise mai sus. Nu se accepta persoane irascibile.
NOTA: Inaintea confirmarii plecarii se organizeaza teste si interviuri .
Va rugam sa anexati CV-urilor dumneavoastra fotografii corp intreg, cat se poate de recente.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-salariu net incepand cu minim 700-800 euro, posibilitati de marire a salariului in functie de performante, avansare ...
-cazarea si masa sunt gratuite.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate