Personal pentru hotel si restaurant in Grecia si Cipru

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam URGENT,cu plecare in 7-10 zile, personal ptr.hotel si restaurant in Grecia si Cipru :

ospatarite,ospatari,cameriste,bucatari.

Contracte de 6 luni,respectiv un an,cu posibilitatea de prelungire.

Locatii-hoteluri,restaurante,cafe baruri,cafe snack bar,etc. in zona continentala a Greciei (zonele Peloponnesus,Chalkidiki,Kavala,Volos) dar si in insulele Creta,Kos,Symi,Rhodos,Corfu etc.)
Ptr.Cipru,locatiile sunt orasele Nicosia,Limassol,Larnaka.

Oferta completa de joburi disponibile,cu imagini ale unora dintre locatii, o regasiti vizitind site-ul firmei noastre : www.aquajobscenter.ro (vezi Vacancies by country/Daily offer).

CERINTE

Experienta profesionala este un avantaj,dar nu o conditie,exceptie bucatarii,de la care se solicita experienta min 2 ani.Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita un CV complet,cu foto atasat,pe adresa de e-mail: office@aquajobscenter.ro sau direct@aquamarinecrew.biz .Detalii la tel.0729-453124

BENEFICII OFERITE

Salarii 650-700 Euro/luna ptr.cameriste,700-1000 Euro/luna ptr.ospatarite(plus tips) si 900-1200 Euro/luna ptr.bucatari.
Cazarea si masa sunt oferite gratuit de catre angajatori.
Plecari urgente.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.