PERSONAL PENTRU HOTEL/RESTAURANT IN GRECIA

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal ptr.hotel si restaurant in Grecia :

ospatarite,ospatari,barmani,cameriste,receptionere,bucatari,brutari,vanzatori,etc..

Contracte sezoniere (mai-octombrie 2011)

Locatii-hoteluri,restaurante,cafe baruri,cafe snack bar,etc. in zona continentala a Greciei (zonele Peloponnesus,Chalkidiki,Kavala,Volos) dar si in insulele Creta,Kos,Symi,Rhodos,Corfu,Skopelos,Mykonos,Santorini,Naxos,etc.

NOTA.Aceasta oferta se adreseaza si studentilor de la facultatile de profil(turism-servicii),in cadrul programului Internship.

OFERTA URGENTA: vanzatoare intr-un magazin de suveniruri in insula Santorini,salariu 700 Euro/luna net,cazare si masa gratuit,contract 10-14.05.-31.10,2011.Se solicita cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.

CERINTE

Experienta profesionala este un avantaj,dar nu o conditie,exceptie bucatarii,brutarii si barmanii,de la care se solicita experienta min 2 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/avansat ptr.ospatari.
Costuri program(taxa mediere):250 Euro ptr.un contract de 5-6 luni sau mai mult,125 Euro ptr.studenti.
Se achita la semnarea contractului de munca.Nu percepem taxe de procesare dosar.
Se accepta si plata comisionului in doua transe:50%la semnarea contractului de munca,diferenta din primul salariu.
Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita un CV actualizat,cu fotografie(full body)atasata,pe adresa de e-mail: aquamarinejobs@yahoo.com sau office@aquajobscenter.ro

Relatii la tel.0244-331060,mobil 0720-507257,0755-686507,0768-317726,zilnic intre orele 10.00-18.00,de luni pana vineri.

BENEFICII OFERITE

Salarii 600-700 Euro/luna ptr.cameriste si personalul auxiliar,700-800 Euro/luna ptr.ospatari/ospatare si receptionere(plus tips) si 900-1200 Euro/luna ptr.bucatari.Ptr.studenti,salariile sunt in general de 450-500 Euro/luna,ptr.un program de 8 ore cu o zi libera pe saptamana.

Cazarea si masa sunt oferite gratuit de catre angajatori.

Asigurari sociale platite de catre angajatori.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.