PERSONAL HOTELIER GRECIA

B&B International Job Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul Work & Travel Greece se adreseaza tuturor lucratorilor in domeniul hotelier, cu experienta de minim 6 luni in pozitia ptr care doriti sa aplicati.

AVEM PESTE 150 DE POZITII DISPONIBILE!!
- cameriste
- chelnerite
- receptionere
- chelneri
- instructori de fitness
- masseuze

Pozitiile sunt in insulele grecesti, numai in hoteluri de 4-5 stele.
Locatii posibile: Creta, Kos, Santorini, Mykonos, Rodos.
Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 6 zile pe saptamana, 1 zi libera pe saptamana.
Se asigura cazarea si masa - 3 mese pe zi.
Se asigura training la locul de munca.

CERINTE

Limba engleza la nivel cel putin intermediar.
Experienta de min. 6 luni.
Flexibilitate si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

Salariile se incadreaza intre 600 si 900 Euro + tipsuri, in functie de experienta dvs.
Tipsurile sunt considerabile.
Se ofera cazare si masa.
Costul programului este de 200 Euro, care se platesc in momentul semnarii contractului de angajare, inainte de plecarea in Grecia.

B&B International Job Services is an American-Romanian company specialized in hospitality recruitment, consultancy and personnel training.