OSPATARI/OSPATARITE IN GRECIA/CIPRU - HOTEL RESTAURANT

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a lucra pe perioada verii anului 2011 in Cipru/Grecia prin programul Work & Travel Cipru/Grecia 2011.
Pozitii vacante: Ospatari / Ospatarite in Hoteluri si restaurante in Cipru/Grecia

Salarizarea minima este de 600-650 Euro /luna + tips
Cazare asigurata
Masa asigurata.(doua mese pe zi)

Locatii de munca:
Cipru: Larnaca, Ayia Napa, Paphos, Protaras, Limassol,
Nicosia,
Grecia: Samos, Santorini, Corfu, Rhodos, Creta
Perioda:
Contract de munca pe o perioada intre 3 luni si 12 luni.
Contractele de munca pot incepe din luna Mai, Iunie, Iulie.

CERINTE

La aceste posturi pot aplica personele care :
- au varsta intre 18 - 40 ani
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza,
- nu au cazier judiciar.
- nu este necesara experienta.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA :
CAZARE ASIGURATA
MASA ASIGURATA
ASIGURARI SOCIALE SI DE SANATATE
Agentie de selectie si plasare forta de munca pe plan intern si international, acreditata de ITM .

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369; 0722925341

sau email :
contact@eurolife-consulting.ro ;