Ospatarita Grecia - fara comision

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Ospatarita pentru un Cafe Internet din Grecia

NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION

Program de lucru - 8-10 ore/zi , 6-7 zile/saptamana

CERINTE

Se cere :

- engleza nivel conversational

- aspect fizic placut

- experienta constituie un avantaj

- comunicativa

- personalitate placuta

- sociabila

BENEFICII OFERITE

- cazare si o masa pe zi asigurate
- salariu negociabil (de la 600euro) + tips

- perioada contractului negogiabila
- acces gratuit la internet

Candidatii interesati sunt rugati sa-si trimita CV-ul pe adresa de e-mail hr@intermarin.ro cu Subiectul: Grecia

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro