Ospatarita/Barmanita pentru Grecia si Cipru

SC BENEPLOY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatarita/barmanita in localuri/restaurante/hoteluri din Grecia si Cipru. Se lucreaza doar cu angajatori seriosi (hoteluri si restaurante luxoase) din Grecia si Cipru.

CERINTE

Limba engleza mediu/avansat.
Greaca constituie un avantaj.
Cursurile de specialitate si/sau experienta in domeniu pot constitui un avantaj.
Comisionul pentru gasirea locului de munca este de 400 Euro din care 200 platibili in momentul semnarii contractului cu angajatorul si 200 platibili din primul salar in Grecia/Cipru.

BENEFICII OFERITE

Se ofera cazare si masa de la angajator. Orele suplimentare se platesc. Angajatorul este serios joburile fiind gasite printr-o firma de recrutare din Grecia. Orice probleme ce pot aparea se poate lua legatura direct in Grecia la firma de recrutare personal.

Beneploy Romania este o firma de recrutare personal si forte de munca pentru strainatate.