OSPATARITA/ BARMANITA

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza barmanite/ ospatarite pentru contracte de munca in Grecia si Cipru cu durata sezoniera. Activitatea se desfasoara in restaurante si baruri din cadrul unor hoteluri de lux.
Data de incepere a contractului: sfarsitul lunii aprilie.
Programul de lucru este de 8-10 ore/zi.

Va rugam sa trimiteti cv-ul in limba engleza insotit de o fotografie pe adresa jobs@newstyle.ro, cu specificarea disponibilitatii de plecare.

CERINTE

- cunostinte medii de limba engleza
- cunostintele de limba greaca reprezinta un avantaj
- experienta minima pe o pozitie similara de 6 luni
- seriozitate
- abilitati de interrelationare
- diploma de calificare in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salarii intre 700 si 900 euro, in functie de experienta
- cazare si masa asigurate de angajator

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.