Ospatari(te), Barmani, Cameriste, Receptioneri, Kitchen assistants, Animatori, Bell-Boy pentru insule turistice din Grecia. Plecari rapide!

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxelor de mediere din salariu.

Agentia noastra selecteaza Personal Hotelier-Restaurante pentru diverse insule turistice din Grecia (Creta, Thassos, Malia, Chalkidiki, Afytos, Kythira, Chania, Santorini, Kos, Peloponissos). Posturile vacante sunt urmatoarele: Ospatari(te), Barmani, Cameriste, Receptioneri, Kitchen assistants, Bell-Boy, Animatori.

Salarii cuprinse intre 450-600 Euro/luna. Plecari foarte rapide!

Responsabilitati:
Conform fisei de post!

Beneficii:
- contract legal de munca pe o perioada de 4-6 luni, in functie de post;
- salarii cuprinse intre 450-600 EURO NET/luna;
- cazarea si 3 mese oferite GRATUIT;
- plecari rapide si sigure.

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca/Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

Cerinte:
- candidatul trebuie sa aiba cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun;
- in functie de post, sunt necesare si cunostinte de limba rusa, germana, franceza sau italiana, la nivel mediu/bun.

Se accepta persoane de sex:
Masculin
Feminin

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Salariul minim:
450 Euro/luna
Salariul maxim:
600 Euro/luna
Bacsisuri:
Individuale
Ore suplimentare platite:
Da
Bonusuri acordate:
In functie de performante.
Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.