Joburi in domeniul hotelier - Grecia si Cipru

International Trainee Network ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERNATIONAL TRAINEE NETWORK ROMANIA birou regional pentru Europa de Est al INTERNATIONAL TRAINEE NETWORK USA continua preselectia pentru locurile de munca disponibile in faimoase hoteluri de lux din Grecia si Cipru!

NOU!!! 1 Aprilie 2011, Brasov, interviuri cu unul din cele mai mari lanturi hoteliere: ATLANTICA HOTELS & RESORTS. Puteti accesa www.worksolution.ro pentru mai multe detalii.

Nu rata ocazia de a te inscrie pentru a obtine unul dintre urmatoarele posturi:

- ospatari/barmani

- cameriste

- ajutori bucatarie.

CERINTE

- varsta cuprinsa intre 18 – 30 ani;
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational este obligatoriu, iar un avantaj il reprezinta cunoasterea altor limbi straine precum franceza, germana, rusa, dar si alte limbi straine de circulatie internationala;
- experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu de 500 euro/ net/ garantat (cu posibilitatea de a va intregi veniturile efectuand ore suplimentare, tipsuri si alte beneficii),
- cazare si 3 mese/ zi oferite catre angajatori,
- efectuarea unui curs in domeniul hotelier si obtinerea unei diplome,
- in punct forte in CV,
- posibilitatea de a cunoaste tineri si ati face prieteni in intreaga Europa,
- asistenta ITN Romania asigurata pe intreg parcursul programului.

Agentie de plasare a fortei de munca, inregistrata la I.T.M. Brasov, in registrul special de evidenta a agentiilor de ocupare a fortei de munca, cu nr. 118/ 2010.

Puteti aplica aici sau sa trimiteti un CV la adresa de e-mail officeromania@internationaltrainee.com.