OSPATAR SEF

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza ospatari-sefi cu experienta pentru contracte de munca in Grecia si Cipru, desfasurate in intervalul 1.04.-30.11. 2008.
Postul implica realizarea tuturor sarcinilor specifice la un inalt grad de profesionalism, corespunzator standardelor hotelurilor de lux.
Programul de lucru este de 8/9 ore pe zi, cu o zi libera pe saptamana.

Va rugam sa trimiteti cv-ul in limba engleza insotit de o fotografie pe adresa jobs@newstyle.ro.

CERINTE

-cunostinte foarte bune de limba engleza
-cunostintele de limba greaca reprezinta un avantaj
-experienta minima pe o pozitie similara de 1 an
-seriozitate
-abilitati de interrelationare
-diploma de calificare in domeniu

BENEFICII OFERITE

-salarii intre 1000 si 1200 euro in functie de experienta;
-cazare si masa asigurate de angajator;

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.