OFERTA SPECIALA PENTRU STUDENTI: GRECIA 2009

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acest program este dedicat studentilor cu varsta cuprinsa intre 18 si 27 de ani care doresc sa lucreze pe parcursul verii in domeniul hotelier, in hoteluri din Insulele Grecesti, Grecia centrala si Cypru;
- Exemple de job-uri: receptioneri, hostess, animatori, cameriste, ajutor de bucatar, bucatari, soferi, instructori de aerobic, barmani, chelneri, au pairs/babysitters.
- Durata contractului: intre 3 -6 luni;
- Perioada de selectie: maxim doua luni.

CERINTE

• Se califica pentru acest program studenti ai universitatilor tehnice, economice, de limbi straine, turism si sport;
• Nivel mediu de limba engleza, limba greaca constituie un avantaj;
• Fara probleme medicale;
• Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

• Se asigura o salarizare de 400 € pe luna+tips;
• Se ofera un bonus de 200 € la finalul programului;
• Cazarea si masa gratuite;
• Biletul de avion dus−intors este asigurat de catre angajator (se deconteaza la destinatie);
• Acumulare de experienta in domeniul hotelier.

Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la numerele de telefon 0728.988.189 .

Firma SC CASABLANCA SERVICES SRL Timisoara este o firma acreditata MMSSF (acreditare TM 201/2002) care ofera angajatorilor servicii complete de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Avem o baza de date solida, permanent actualizata cu CV-urile candidatilor. Dispunem de personal specializat in testarea si evaluarea psihologica a candidatilor.

Firma noastra este permanent la dispozitia dvs cu urmatoarele servicii:
- Recrutare si selectie de personal pentru acoperirea posturilor temporare sau permanente;
- Consultanta in resurse umane;
- Audit de resurse umane;
- Analiza si evaluarea structurii motivationale si a satisfactiei angajatilor;
- Servicii de consultanta in domeniul legislatiei muncii;
- Anchete de opinie;
- Solutii complete de training in domeniul management, marketing, comunicare, vanzari, managementul carierei, cursuri acreditate si recunoscute in 15 tari din Europa (EBC*L V European Business Competence License) in domeniul managementului afacerilor, comunicarii, leadership etc.
Calitatea, experienta si profesionalismul serviciilor pe care le oferim in domeniul resurselor umane ne recomanda.