OFERTA DE MUNCA IN TURISM PE SEZON IN GRECIA

NEFELIM EXPRESS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de munca in turism pe perioada de sezon in Grecia cum ar fi:
-2 ospatari pers.intre 20-35 ani cu nivel mediu de engleza,experienta si aspect fizic placut de preferinta femei cu salarii cuprinse intre 800-1800E
-3 cameriste intre20-40 ani cu putina engleza,experientza de cel putin un an in domeniu personae rapide cu pofta de munca salarii de 800E
-2 aj.bucatari intre 25-40 ani salarii de 750E cu putina engleza
-3 pers.intre20-45 ani pentru spalat vase shi munci generale in bucatarii shi hoteluri
Pentru informatii va rugam sa ne contactati la 00306932702790 sau prin yahoo mess la nefelim_express unde raspundem verbal la orice nelamurire avetzi

CERINTE

EXPERIENTA SI ENGLEZA DUPA CAZ

BENEFICII OFERITE

LA INTELEGERE CU ANGAJATORII

Oferim locuri de munca in Grecia persoanelor interesate si cu pofta de munca in urmatoarele domenii: menaj, curatenie, ingrijire batrani, ingrijire copii, paza si intretinere case vacanta, serviciu hotelier, restaurante, baruri, cafenele etc.