Magazin de bijuterii din Grecia selecteaza SHOP ASSISTANT

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE:

Magazin de bijuterii din GRECIA selecteaza SHOP ASSISTANT

Principalele RESPONSABILITATI:

- prezentarea produselor catre clienti;
- incasarea banilor de la clienti;
- asigurarea curateniei;
- precum si alte responsabilitati cerute de angajator

CERINTE

CERINTE:

- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba cunoscuta constitue avantaj;
- personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 700 - 900 EURO NET/luna (in functie de profil);
- cazarea GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

COSTUL PROGRAMULUI:

- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 EURO - Comision (se achita la semnarea ofertei de munca).
- Biletul de avion.

Pentru DETALII AMANUNTITE si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:

Telefoane: 0268-311547, 0368-412996
Website: www.bancadejoburi.ro

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .