Lifeguard - students offer

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta este pentru stundeti!
Oferta este pentru 2 posturi de salvamar la piscina unui hotel din Grecia. Hotelul este de in insula Paros.
Veti sta la piscina hotelului, supraveghiind daca totul este in bine cu persoanele care sunt pe marginea piscinei si in piscina.
Trebuie sa fiti tot timpul atent si daca este nevoie sa ajutati persoanele in pericol de inec sau de alte pricole.

CERINTE

Veti sta la piscina hotelului, va trebui sa supravegheati ca totul sa fie bine cu persoanele care sunt pe marginea piscinei si in piscina.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 600 euro/luna
Cazare asigurata in cadrul hotelului - gratuit
3 mese pe zi sunt asigurate gratis de angajator
Veti avea un program de 9 ore/zi
Veti avea 2 zile libere/luna
La sfarsitul programului veti primi o scrisoare de recomandare din partea managerului hotelului pentru perioada si munca petrecuta in hotel;
Detalii pe:
www.transylvania-jobs.com

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate