Joburi pentru STUDENTI in cadrul Receptiei, Restaurantului, Barului si Bucatariei in Hoteluri de 4 stele in Grecia !

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reception, Restaurant & Bars, Kitchen (cook assistants, making salads, dish washing, etc), Housekeeping Responsibilities.
Programul de lucru :8 ore/zi; 5 zile/saptamana
Durata contractului de angajare : 6 luni

CERINTE

- nivel; limba engleza: intermediar
- alte limbi straine cunoscute constituie un avantaj (rusa, franceza, germana);
- experienta in domeniul turistic sau studiile in universitati ca Turism, A.S.E, Management, Marketing, Relatii Publice, Relatii Internationale, Limbi Straine, Sport, constituie un avantaj;
- experienta in domeniul turistic constituie avantaj;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit: 400 euro
Cazarea si masa sunt oferite de catre angajator.
Avantaje:
- contract legal de munca, sezonier pe 6 luni;
- plecare in maxim 2 saptamani din momentul selectiei;
- ore suplimentare platite, in caz ca doriti sa faceti ore suplimentare;
- tips-uri foarte bune, care va cresc salariul final castigat;
- biletul de avion, o singura calatorie (de obicei cea de retur) este platit de angajator;
- pregatire in hoteluri de 3-5* care vor insemna mult in CV-ul tau;
- distractie si prieteni noi din toata Europa;
- certificat de practica / referinta de la Hotel la terminarea contractului;

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca in Uniunea Europeana si nu numai.