Joburi in Insulele Grecesti la hoteluri de 5 stele

NST Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

NST Group recruteaza tineri si studenti dornici sa lucreze in domeniul hotelier pentru programul Work&Travel Grecia 2012. Acest program se va desfasura in perioada aprilie/mai-octombrie 2012 in insulele grecesti: CRETA, KOS, MYKONOS, ZAKYNTHOS, CORFU, SAMOS, NAXOS, RHODOS SI HALKIDIKI. Posturile mentionate pentru acest program sunt in domeniul hotelier: ospatar/ospatarita, asistent barman, gradinar, ajutor bucatar, camerista etc , iar posturile nu necesita experienta.

Aplica acum, daca iti doresti o vara exotica, in care ai sansa sa te distrezi si sa castigi minim 3000 de EURO!! Locurile sunt limitate, ultima luna de inscrieri!!

CERINTE

Conditiile pentru a putea participa in acest program sunt:
- Varsta pana in 35 de ani;
- Limba engleza: nivel conversational;
- Disponibilitate de plecare in perioada aprilie-mai.

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este de 450-500 euro/luna, cazare si masa asigurate (3 mese/zi) in cadrul hotelului in care veti lucra. Venitul poate fi suplimentat de bacsis care variaza intre 5-25 euro/zi, in functie de hotel, numar turisti etc

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata in recrutare si leasing de personal.