Joburi in Grecia 2013

Infomunca

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim oportunitatea de a lucra legal cu contract de munca in restaurante și hoteluri din Grecia pentru anul 2013.
Inscrierile pentru pozitiile urmatoare incep cu data de 01 Octombrie 2012.
Pozitii vacante:
- Ospatari, ospatarite, barman, barmanita,
- Ajutor bucatar/kitchen porter
- receptionisti,
- cameriste
- lifeguard, salvamar piscina
- bellboy, paznic noapte , portar
- laundry boy, pool boy
- Animatori Hotel
- Animatori Copii
- alte poziții
Angajatorii oferă:
Contract de munca legal
Salarii intre 500 - 800 euro net/luna
Cazare si masa asigurate
Locatii - Insulele: Rhodos, Kos, Creta, Mykonos, Thasos, Zakynthos Corfu, etc.
Contractele de munca pot începe din luna Aprilie și se semnează pe minim 3 luni.
Plecările sunt sigure și se fac la scurt timp după semnarea contractului de munca!!
Va oferim suport permanent pe toată durata contractului de munca!

CERINTE

Pot aplica personele care:
- au varsta intre 20 - 45 ani
- au cunostinte de limba engleza la nivel conversațional
- este necesara experienta pentru pozitia pentru care aplicați.
* Pot aplica și cetățenii din Rep. Moldova care au C.I de Romania
Costuri:
1. Taxa de procesare a dosarului: 30 Euro (TVA inclus)
2. Taxa de mediere : 150 - 225 Euro(se plateste la semnarea contractului de munca și variază în funcție de durata contractului)
* Pentru studenți taxa este de 150 euro (TVA inclus)
* Pentru dosarele depuse pana la data de 31 dec 2012, se oferă o reducere de 50 euro din taxa de mediere!

Oferim locuri de munca in strainatate in diferite tari din Europa, in urmatoarele domenii: turism, agricultura, comert, constructii, IT, medicina si sanatate, asistenta sociala, etc. Suntem acreditati ITM si functionam in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.