Joburi in domeniul Hotelier sezonul 2013 in Grecia

Super Hr

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia SUPER HR ofera spre ocupare posturi in domeniul turismului in sezonul primavara-vara 2013 Aceste posturi sunt oferite celor care doresc un contract pe o perioada de 3-6 luni in cadrul unor prestigioase hoteluri / restaurante de 3-4-5 stele.
Se lucreaza pe diferite insule din Grecia (Andros, Lefkada, Mykonos, Zakynthos, Thinos, Creta, Kimolos, Rodhos, etc)
program de lucru 8 ore/zi, 5-6 zile/saptamana;
Programul se adreseaza persoanelor care vor sa aiba parte de o experienta interculturala imbinata cu un program de lucru.
Posturile disponibile sunt in domeniul hotelier/restaurante : BARMANI, OSPATARI, RECEPTIONERI, CAMERISTE, BUCATARI, AJUTOR IN BUCATARIE,,ETC.

CERINTE

Sunteti canditul ideal daca:
1. Va doriti sa lucrati in domeniul hotelier, in mod legal in Grecia.
2. Cunoasteti limba engleza la nivel conversational ( cunoasterea limbii greaca sau mai multor limbi straine prezinta avantaj).
3. Aveti experienta in domeniul turismului, de preferat pe pozitia care v-a atras atentia si pentru care doriti sa candidati.
4. Nu aveti experienta in domeniul turismului, insa aveti convingerea ca puteti sa invatati foarte repede atributiile postului pentru care optati.
5. Ati optat pentru minim 2 pozitii dintre cele prezentate mai sus.
6. Sunteti o persoana prietenoasa si devotatata in munca sa.

BENEFICII OFERITE

se ofera intre 400-600 euro/luna + tips;
cazarea se ofera in mod GRATUIT in cadrul hotelului in care se lucreaza;
3 mese/zi oferite in mod GRATUIT;
Contract intre 3 – 6 luni;
Posibilitatea de a pleca in cuplu;
Posibilitatea acumularii experientei si dezvoltarii carierei in domeniul turimului;
Desfasurarea activitatii in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;
Plecari rapide si sigure ;
Grabiti-va, locurile sunt limitate! Nu ezitati! Aceasta este sansa dumneavoastra de a lucra legal in domeniul turismului in tari cu multa experienta in acest domeniu, precum Grecia
SUPER HR este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata cu sediul in BUCURESTI - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca. Puteti gasi locuri de munca in strainatate accesand situl nostru www.superhr.ro

...Thank you for calling Supe Hr ! ... and paramount important: THANK YOU FOR BEING THERE WITH US!
Relatii la tel.Fix 021 252.6302/ Mobil : 0764949332 sau trimiteti CV-ul la sergiu.cojocariu@superhr.ro
Pentru mai multe job-uri vizitati site-ul nostru http://www.superhr.ro

Super HR este o companie al carei principal obiect de activitate este "Selectia si plasarea fortei de munca".
Avand o experienta in recrutare, selectie, human resources, training, instruire, firma si-a castigat prestigiul si respectul in randul persoanelor fizice si juridice, atat din strainatate cat si din Romania, prin impunerea unei politici ce reflecta seriozitatea companiei si profesionalismul angajatilor sai.