Joburi Grecia

Prima Events & Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburi in Grecia
- Receptionist
- Waiters
- Animators
- Dancers
- Masseurs for SPA
- Chambermaids
- Barmen/women
Locatii
Pentru acest sezon sunt disponibile contracte cu hoteluri de 4 - 5 stele insulele CRETA, KOS, CORFU, RHODOS, ZAKYNTHOS,, precum si in HALKIDIKI.
Durata programului
De obicei angajatorii semneaza contractele de munca pentru minim 3 luni pana la maxim 7 luni pentru pozitiile disponibile din industria hoteliera. Plasamentele pentru hoteluri incep in mod normal din luna aprilie,si se termina la sfarsitul lunii octombrie.
Beneficii
500 de Euro pe luna, la care se adauga posibilitatea de ore suplimentare in cazul in care participantul doreste sa munceasca mai mult,precum si bacsisurile pe care acesta le poate obtine.
Orele de lucru si zilele libere
Prticipantii vor lucra cate 8h pe zi,avand o zi libera pe saptamana (nu este obligatoriu ca acesta zi sa fie sambata sau duminica).
Cazare si masa
Fiecare angajator asigura cazarea si masa GRATUIT! Hotelurile ofera 3 mese/zi si cazare pentru 2-4 persoane intr-o camera.

CERINTE

Eligibilitate

- ABSOLVENT minim 12 CLASE SAU STUDENT indiferent de anul de studiu, profil/specializare, la zi, fără frecvență sau învățământ la distanță, master, acreditată sau nu (media nu contează!)
- vorbitor de limba engleză (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj: germană, rusă, franceză, italiană sau greacă);
- Fără obligații;
- Cazier judiciar curat;
- Clinic sănătos/apt de munca
OBLIGATORIU !!! cunostinte cel putin la nivel intermediar de limba engleza (cunoasterea unor limbi precum Germana sau Rusa,cat si a altor limbi de circulatie internationala,constituie un avantaj) experienta si recomandari bune de la hoteluri/restaurante/baruri,in cazul existentei unei experiente relevante in domeniu.
Costuri
Costul programului este de 250 EUR – INDIFERENT DE DATA PLECARII!!!
Alte costuri:
• Asigurare medicala suplimentara: intre 30 si 45 E (in functie de perioada asigurata);
• Transport dus: 60 - 250 € (în funcție de destinație, mijloc de transport ales și perioada de plecare);
• Bani de buzunar

BENEFICII OFERITE

Pentru vorbitorii de limba rusa – 189 EUR
Pentru studentii la o facultate cu profil turism – 200 EUR
Unde ne poti gasi?
Iasi – Copou
B-dul Carol I, nr 4, Cladirea Habitat Proiect, Etaj 1, cam 103
Fix: 0332/ 803 616
Mobil: 004 0726187909 | 0726187908
E-mail: office@primaevents.ro
Website: www.primaevents.ro
Blog: http://primaworkandtravel.wordpress.com/work-travel-grecia-2/