Intership platit GRECIA- turism

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscrie-te AZI! Programul Internship este o optiune perfecta pentru o vacanta de vara eficienta combinata cu castigarea experientei practice in turism. Programul se poate desfasura intre 3 luni si 9 luni, iar perioada de internship in Grecia poate incepe din luna Mai, dar nu este data de incepere limita! Trebuie sa aveti in vedere ca in cadrul acestui program sunteti practicant si sunteti tratat ca atare.

CERINTE

* varsta intre 18- 30 ani
* student sau proaspat absolvent domenii turism, management, business management, economics indiferent de forma de invatamant: facultate, scoala profesionala sau cursuri autorizata pe o perioada de minim 3 luni
* pentru orice alta persoana, indiferent de studii care doreste o cariera in turism
* cunostinte de limba: se cere Engleza la nivel mediu
* avantaj- cunostinte pentru orice alte limbi straine: Germana, limbi Scandinave, Franceza, Italiana, Rusa
* avantaj- experienta in domeniul hotelier/ restaurant

BENEFICII OFERITE

Beneficii

* venituri pe luna: 400- 1000 de euro + bacsis (daca permite pozitia)
* cazare si masa inclusa
* ocazional, compania greaca poate aproba sa acopere biletul de avion si sa-l deduca din venit dupa sosirea studentului
* asistenta din partea BRGwork cu pregatirea dosarului si a plecarii
* suport local pe perioada sederii

Avantaje BRGwork:

* nu promitem ceea ce nu putem obtine
* ne cunoastem partenerii personal
* feedback ridicat din partea fostilor participanti
* ai exemple de plasamente pe portal si sunt actualizate saptamanal