Internship Grecia

Student Travel Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un job de vara atractiv, bine platit, pentru tineri (18-40 de ani) care pot castiga experienta de lucru in hoteluri, cafenele.Participantii pot lucra ca hostess, chelneri, cameriste, casieri, animatori, asistenti la gradinita, in departamnetul de bucatari, intretinere si departamentul de spa si wellness si au posibilitatea de a cunoate cultura si stilul de viata din Grecia.
Perioada pentru acest program este: aprilie-octombrie 2009.
Poti petrece o vara incendiara pe una dintre insulele grecesti si sa castigi o suma importanta de bani!

CERINTE

- Varsta cuprinsa intre 18 si 30 ani
- Cunostinte bune de limba engleza
- Cunostinte de alte limbi straine ( germana, franceza, italiana, etc.)
- Experienta in domeniu (turism, ospitalitate) ofera un avantaj

BENEFICII OFERITE

Cazare si 3 mese pe zi platite de angajator
- Salar de 400-600-1000 de euro pe luna /8 ore pe zi/ asigurat prin contract. Venit suplimentar: bacsis
- Certificate de practica international in domeniul turismului /hotelier
- Distractie si prieteni din toata Europa
- Un punct forte in Cv, un start in vitoare cariera
- Asistenta permanenta Student Travel

Student Travel Romania (STR) este compania specializata; in turism pentru studenti si tineri, avand birouri in Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Iasi, Oradea, Targu-Mures, Miercurea-Ciuc, Sibiu, Arad, Timisoara, Chisinau.
Serviciile noastre sunt special destinate tinerilor care doresc sa calatoreasca pentru studii sau pentru vacanta pur si simplu. Este vorba despre programe de lucru si de studiu in strainatate, emiterea cardurilor internationale, tarife speciale la biletele de avion, precum si la biletele de tren si de autocar pentru transport international, cazare si alte pachete turistice in intreaga lume, asigurari medicale de calatorie in strainatate.