INTERNET CAFE din GRECIA selecteaza OSPATARITA/BARMANITA!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERNET CAFE din GRECIA selecteaza URGENT o persoana pe postul de OSPATARITA/BARMANITA.

Principalele responsabilitati:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie / bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

CERINTE

- se cere engleza la nivel minim conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare si serioasa;
- sa fie dinamica si energica;
- sa aiba aspect fizic placut.

BENEFICII OFERITE

Sew ofera:
- contract legal de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 700 - 800 EURO/luna + TIPS-uri;
- cazarea GRATUITA (persoana selectata va sta in camera cu o alta persoana (tot de nationalitate romana) care lucreaza acolo de 2 ani);
- masa GRATUITA (o masa pe zi asigurate de angajator);
- acces gratuit la internet;
- suport pe toata durata contractului;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca).
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.