HOUSEKEEPER - Atena

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

Familie din Atena - Grecia selecteaza HOUSEKEEPER pentru curatenie.Familia are doi copii, si un caine.

Persoana selectata trebuie sa se ocupe de treburile casnice,sa faca cumparaturile casei, precum si alte responsabilitati ce decurg din acest post.

Program de lucru:8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana;

SE OFERA:

- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 550-650 EURO NET/luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

CERINTE

- se cere limba engleza;
- persoana selectata trebuie sa fie curata energica, respectuoasa si munctitoare, iubitoare de animale;
- personalitate placuta si prietenoasa.

Acte necesare pt. inscriere:
- CV in engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

BENEFICII OFERITE

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului.

B) Comisionul agentiei - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 375 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
- VARIANTA 2: 600 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
- VARIANTA 3: 750 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 EURO / luna.

C) Biletul de avion.