Hostess- Grecia, Cipru

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Salvamari, Hostesse, Animatori, Terapeut Spa, Receptionere Spa pentru a lucra in cadrul unor hoteluri din Grecia si din Cipru. Salarii intre 450-600 EUR/luna. Plecari rapide!

Responsabilitati:
Conform fisei postului!

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 6-7 luni;
- salarii cuprinse intre: 450-600 EURO/luna, in functie de post;
- cazarea si masa GRATUITE;
- plecare rapida si sigura.

Salariu:
Salariul minim:
450 Euro/luna
Salariul maxim:
600 Euro/luna

CERINTE

SE CERE:
- se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- in functie de post se cere si cunoastrerea uneia dintre urmatoarele limbi, la nivel bun: germana, rusa;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Bacsisuri:
Individuale

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.