Grecia,muncitori calificati-necalificati construtii;;supraveghetori;agenti paza;agricultura, curatenie industriala si casnica, baby siter

GreciaJob

Job expirat

RESPONSABILITATI

Muncitori calificati-necalificati in urmatoarele domenii:
Constructii;agricultura;curatenie industrila si casnica;baby-siter;supraveghetori;agenti paza;ospatari;bucatari;picoli.

CERINTE

Recrutam numai persoanele serioase..Constracte pe 6 luni cu posibilitate de prelungire .Recrutam persoanele cuprinse cu varsta intre 18-55 ani...Fara cazier.
Salariu cuprins intre 1900-2800E depinde de calificare.
Norma de lucru intre 8-10 ore pe zi...
Orele suplimentare platite separat...
Cazarea si masa asigurate gratuit de catre angajator.

Grecia Job este o agentie de selectie si plasare de personal din Romania si Republica Moldova , infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare si monitorizare a personalului recrutat. .