Grecia Munca sezonieraHOreca(hotel,restaurant,bar)

SC. BUARIA srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buaria srl RO 30650242,ofera incepand cu luna Aprilie posturi sezoniere(aprilie-octombrie)posturi de:receptioner,camerista,vanzator,ospatar, pastry chef.fish spa attendant in Grecia pe insule si continent.
Angajatori ofera salarii atractive incepand de la 700euro/luna-1000euro(in functie de post si angajator).Cazarea si masa sunt asigurate(in domeniul hotelier)ca si ospatar vei avea asigurata cazarea si asigurarea plus mic dejun
Pentru aceste posturi sezoniere se percepe un comision de 300 euro dupa semnarea contractului de angajare SAU la primul salariu..
Se cere limba Engleza nivel conversational,varsta intre20-42 de ani,pentru receptie si vanzator,este un atu -Italiana,Franceza,Germana.Persoanele trebuie sa faca dovada unui cazier curat,analize medicale,profesionalism si seriozitate.Cv in limba engleza(cu poza)

CERINTE

Limba engleza

BENEFICII OFERITE

salarii intre 700-1000 euro,plus tipsuri pentru ospatari,barmani
cazare,masa,asigurare,pentru posturile de osparat,barman,vanzator nu se ofera masa,

Buaria Srl ,CUI:RO30650242 ,este o firma care isi desfasoara activitatea pe piata Plasarii fortei de munca in strainatate, cu o mare putere de dezvoltare.O firma serioasa si sigura ,partenera a unor firme internationale colaboratoare Eures,ceea ce aduce o marja de siguranta in plus viitorilor nostri candidati.

NU PERCEPEM COMISION! pentru Anglia si Germania,unde suntem platiti de catre colaboratori.
Pentru joburile sezoniere se percepe comision!(doar dupa semnarea contractului de munca),compania partenera neplatind pentru serviciile de recrutare.