General Duties - for a hotel in Alexandroupoli, Greece

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

6 pozitii pentru postul de General Duties in cadrul unui hotel dintr-un lant hotelier din insulele grecesti.
General Duties este pozitia care are legatura cu majoritatea departamentelor din hotel;
Daca sunteti genul de persoana care se plictiseste facand o munca de rutina, in fiecare zi aceleasi sarcini, acest job este pentru dumneavoastra;
Munciti in diferite departamente, urmand indicatiile sefului de departament-restaurant, bucatatrie, curatenie, receptie, transport, etc.

CERINTE

Numai aplicatiile studentilor vor fi luate in considerare;
Cautam persoane apte pentru munca fzica;
Trebuie sa vorbiti bine limba engleza, si daca mai cunoasteti o limba straina este un avantaj;
Puteti aplica mai multe persoane impreuna;
Nu este necesar sa aveti experienta pentru a fi angajati;

BENEFICII OFERITE

Posturile sunt numai pentru studenti;
Contractul poate avea data de start - Aprilie sau Mai 2011 si va fi pana la sfarsitul lunii Octombrie 2011.
Stundetii care stau pana in ultima zi a contractului primiesc bonus 100 de euro.
Transportul pentru intoarcerea in tara dupa terminarea contractului se plateste de angajator
Salariul va fi de 450 de euro/luna
Veti fi cazati gratis in cadrul hotelului
Veti avea asigurate 3 mese pe zi in cadrul hotelului
Veti avea o zi libera pe saptamana
Veti avea un program de 8-10 ore pe zi

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate