Familie din Rodos selecteaza BONA. 600 Euro/luna

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doriti sa traiti intr-o tara in care costul vietii este mai mic sau daca doriti sa munciti intr-o tara unde veti castiga mai mult, mutarea intr-un alt stat este solutia ideala pentru dumneavoastra. Va veti adapta la un nou stil de viata, va veti face prieteni noi si va veti confrunta cu provocari noi. Veti deveni mai independent si mai flexibil.

Agentia noastra are disponibil saptamana aceasta 1 post vacant de Bona pentru o familie cu 2 copii din Grecia, cu plecare rapida si 600 Euro/luna.

Program de lucru:
- 8-9 ore/zi
- 2 zile libere/luna

Beneficii;
- salariu de 600 Euro/luna;
- cazarea si masa sunt ASIGURATE GRATUIT de catre angajator;
- plecare RAPIDA.

Bona poate lucra si ca angajata a hotelului in care va sta in momentul in care nu va mai avea grija de copii.

CERINTE

Se cere:
- limba engleza la nivel mediu/bun.
- limba greaca constituie avantaj la selectie.