Ajutor bucatar pentru hotelul Stella Village

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta baieti-studenti, care sa lucreze la bucatarie pe pozitie de ajutor-bucatar, in restaurantul unui hotel din Grecia.
- vor trebui sa taie legume, sa pregateasca sosuri pentru salate, sa ajuta la pregatirea unor mancaruri, etc.
Daca va fi nevoie va ajuta si la a face curatenie in bucatatrie, spala vase, etc.

CERINTE

Se accepta numai aplicanti studenti;
Trebuie sa vorbeasca bine in limba engleza;
Nu este necesara experienta pe o pozitie asemanatoare, dar daca o are, se va considera un avantaj;
Au nevoie de o persoana care din punct de vedre fizic sa faca fata jobului si care sa fie optimista, draguta, pozitiva, in jurul careia sa fie placut sa lucrezi.

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 500 de euro/luna;
Veti avea saptamanal 2 zile libere;
Cazarea si 3 mese pe zi sunt asigurate gratis de catre angajator;
Pentru ca sunteti stundeti asigurarea medicala vi se face gratuit;
Se lucreaza 8 ore/zi

Data de start a contractului este din 1 Iunie 2011 pana la sfarsitul lunii August 2011

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.